Nahoru

Mládí a Bohuslav Martinů

unnamed

Milí soutěžící, vážení pedagogové, 

žijeme ve zvláštní době. Prakticky kdykoliv mohou vstoupit v platnost nařízení, které znesnadní, popř. zcela znemožní uspořádat 13. ročník přehlídky Mládí a Bohuslav Martinů. Jak jistě všichni víte, mnohé kulturní akce se nemohly či nemohou konat a pro školní rok 2020/2021 byly např. zrušeny také soutěže ZUŠ, vyhlašované MŠMT. V tuto chvíli stojíme před rozhodnutím, zda zveřejnit propozice dalšího ročníku MBM. Situace se mění často ze dne na den a plánovat přehlídku, která se má uskutečnit v dubnu 2021, rovná se věštit budoucnost (ovšem bez křiš'tálové koule). V tuto chvíli jsme se rozhodli ještě nějaký čas posečkat a propozice prozatím nezveřejnit. Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte.

Pokud by se přehlídka přeci jen měla konat, dodržíme zajetý dvouletý cyklus a soutěžilo by se tak v kategoriích hra na klavír, hra na smyčcové nástroje a komorní hra smyčcových nástrojů.
Termín byl po dohodě s Tylovým domem, kde se MBM tradičné koná, stanoven na 27. - 29.4.2021. Zda však budeme mít možnost přehlídku uspořádat ukáže další vývoj situace okolo Covid-19. 

Pro další informace sledujte, prosím, tyto stránky - zde budou případně uveřejněny propozice či další informace ohledně MBM 2021. 

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví nám všem! 

 
 
 
Powered by Phoca Download